, Statyw SPECTRUM PRO

Statyw SPECTRUM PRO

Wysokiej jakości statyw wykonany praktycznie w całości z aluminium. Posiada w pełni regulowaną aluminiową głowicę kulową, szybkozłączkę z dodatkowym zabezpieczeniem przed przypadkowym wypięciem się ekranu echosondy oraz hak balastowy, umożliwiający obciążenie statywu w celu zwiększenia jego stabilności.

Aluminiowe nogi posiadają pełną regulację wysokości oraz kąta otwarcia, a regulowana wysokość kolumny centralnej pozwala dostosować wysokość urządzenia do potrzeb użytkownika.

Dodatkowo, w zestawie znajdują się wymienne stópki-kolce przeznaczone do stosowania na miękkich podłożach oraz gumowe do stosowania na podłożach utwardzonych, takich jak pomosty czy nabrzeża. Dzięki temu wszystkiemu, statyw pozwala na stabilne użytkowanie praktycznie na każdym podłożu, niezależnie od ukształtowania terenu.
Całość utrzymana jest w kolorystyce czarno-czerwonej, którą wykończają logotypy naszej firmy.

, Statyw SPECTRUM PRO
Dlaczego statyw pod echosondę jest ważny?

Komfort użytkowania echosondy i łódki zanętowej nie jest jedynym powodem dla którego powinniśmy wyposażyć się w statyw. Niewątpliwe, dodatkową zaletą jest zasięg echosondy, który poprawia się gdy echosonda umieszczona jest dostatecznie wysoko. Dlatego dzięki posiadaniu statywu zyskujemy wygodę użytkowania (ekran na wysokości wzroku, wolne ręce do obsługi łódki zanętowej) oraz wykorzystujemy nasz sprzęt zgodnie ze sztuką nowoczesnego wędkarstwa.

Cena 299 zł