Twardy orzech do zgryzienia?

Wiele lat doświadczenia oraz współpracy z Państwem pozwoliło nam na poznanie najczęściej i najchętniej zamawianych konfiguracji.
Rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego też w zależności od nich stworzyliśmy dla Państwa 4 gotowe konfiguracje łodzi Hunter 650 do wyboru.

Jeżeli nie sprostają one Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do skorzystania z formularza zamówieniowego, który umożliwi konfigurację łodzi od podstaw.

Dobry Start

Wariant Dobry Start, choć nadal w przystępnej cenie, jest bardzo bogato rozbudowaną wersją podstawową. Polecamy go nie tylko dla osób, które chcą posiadać solidną podstawę, ale również w przyszłości rozbudować swoją łódź o dodatkowe wyposażenie takie jak echosonda czy autopilot.

Komfortowy

Wariant Komfortowy, został stworzony głównie z myślą o osobach początkującyh. Solidna podstawa, rozbudowana o dobrej jakości echosondę oraz dodatkowy komplet akumulatorów pozwoli na pełne wykożystanie możliwości, jakie daje nam łódka zanętowa. Nie ma tu wyposażenia, które może okazać się zdędne dla początkujących użytkowników, jednak umożliwia późniejszą rozbudową.

Premium

Premium, jest to konfiguracja dla osób, które wiedzą czego oczekują od łodzi zanętowej. Oprócz echosondy, w zestawie znajdziemy również Autopilot z wbudowanym modułem GPS, który nie tylko pozwoli nam na zapisanie naszych ulubionych miejsc w pamięci urządzenia, ale również samodzielnie doprowadzi łódź do celu.

Wariant ten, jest najlepiej sprzedającą się konfiguracją, ponieważ posiada najlepszy stosunek ceny do jakości.

Platinium

Wariant Platinium, dedykowany dla najbardziej wymagających klientów. Oprócz dobrej jakości echosondy Toslon TF520, w zestawie znajdziemy również Autopilot z wbudowanym modułem GPS, który pozwoli nam na zapisanie naszych ulubionych miejsc, samodzielnie doprowadzi łódź do celu, zrzuci zanętę i wróci do brzegu. Łódź doposażono również w akumulatory litowo-jonowe, pozwalające na pokonanie dystansu wynoszącego ponad 40 kilometrów. Konfiguracja stworzona z myślą o klientach, którzy cenią najwyższą jakość oraz komfort użytkowania.

, Gotowe konfiguracje
, Gotowe konfiguracje
, Gotowe konfiguracje
Istnieje możliwość zakupu na RATY! Osoby zainteresowane, zapraszamy do kontaktu.
, Gotowe konfiguracje

Hunter 650 jest to produkt wyprodukowany w Polsce, co gwarantuje bezproblemowy serwis w trakcie oraz po gwarancji.
Dla zainteresowanych wystawiamy fakturę VAT!