, Hunter 650
Hunter 650  jest to profesjonalna łódź zanętowa
do wywozu zanęty i przynęty, zaprojektowana
i wykonywana wyłącznie przez firmę ProLam

Hunter 650 jest to łódź zanętowa typu katamaran, z centralnie umieszczoną komorą zanętową, napędzana dwoma niezależnymi silnikami elektrycznymi klasy 550. Taka konstrukcja zapewnia dużą pojemność łodzi oraz gwarantuje dużą moc i świetną zwrotność, umożliwiając użytkowanie zarówno na małych jak i dużych zbiornikach wodnych. Specjalnie zaprojektowane pływaki półślizgowe zapewniają doskonałe parametry nautyczne, wyraźnie wpływają na stateczność kursową oraz sprawiają, że nasza łódka zanętowa jest bardzo stabilna nawet na dużych falach.

Wymiary łodzi to 670 x 550 x 320 mm, waga w zależności od wyposażenia to ok. 6,5 kg  (bez akumulatorów). Komora zanętowa, dzielona jest na 2 symetryczne części przy pomocy wyjmowanej przegrody. Pojemność komory to ok. 8 litrów, a maksymalna ładowność łodzi to ponad 6kg.  Zasięg łodzi zanętowej Hunter 650 na standardowych akumulatorach 7,2 Ah, dochodzi nawet do 5 km, natomiast po zamontowaniu większych akumulatorów znacznie wzrasta.

 

, Hunter 650

Co zawiera podstawowa wersja łodzi zanętowej Hunter 650?

, Hunter 650

Aparatura

W standardowym wyposażeniu łodzi zanętowej znajduje się wysokiej jakości, 10 kanałowa aparatura zdalnego starowania FlySky FS-i6X z telemetrią.
Aparataura umożliwia obsługę wszystkich funkcji łodzi zanętowej, stale kontroluje moc sygnału oraz umożliwia odczyt napięcia akumulatorów głównych, zamontowanych w łodzi zanętowej. Zasięg aparatury wynosi 300 metrów.

, Hunter 650

Skorupa łodzi zanętowej

Cały kadłub wykonano z bardzo mocnego laminatu poliestrowo-szklanego, w technologii jakiej wykonuje się pełnowymiarowe łodzie śródlądowe. Zewnętrzną powłokę skorupy stanowi żelkot poliestrowy, natomiast pozostałą część kompozytu zbrojenie włóknem krótkim, w osnowie z żywicy poliestrowej.
Łodzie zanętowej Hunter 650 dostępne są w 3 kolorach: Czarnym, Białym oraz Oliwkowym.

, Hunter 650

Wały napędowe

Klasa sama w sobie. Wykonywane wyłącznie przez naszą firmę, przy pomocy obrabiarek CNC oraz tokarek konwencjonalnych. Toczone w bardzo dużych dokładnościach, składane ręcznie, uszczelniane simeringiem zapewniającym 100% szczelności.  Charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą oraz niskimi oporami, mającymi wpływ na pobór prądu. Wały naszej produkcji uważa się za najlepsze na rynku.
, Hunter 650

Silniki

Łódź napędzana jest przy pomocy 2 silników szczotkowych klasy 550. Charakteryzują się one dużą mocą, niezawodnością oraz niskim poborem prądu.
, Hunter 650

Dysze korta

Dysze Korta zastosowane w łodzi spełniają funkcję osłon śrub napędowych, oraz w znaczny sposób zwiększają sprawność układu napędowego. Dodatkowo, pędniki zabezpieczone są przed wkręcaniem się roślinności, żyłek i innych zanieczyszczeń przy pomocy demontowanych siatek osłonowych.
, Hunter 650

Elektronika

Cała elektronika zamontowana w łodzi zanętowej produkowana jest przez naszą firmę – nie są to tanie podzespoły z Chin! Produkowane przez nas części, zyskują coraz większe uznanie wśród użytkowników oraz producentów innych marek. Cechuje je wysoka wydajność oraz niezawodność.

, Hunter 650

Gniazdo ładowania

Zewnętrzne gniazdo ładowania, znajdujące się w specjalnym panelu zamontowanym z tyłu łodzi zanętowej pozwala na łatwe ładowanie akumulatorów  bez konieczności wyciągnia ich z łodzi zanętowej.

Monitor napięcia

Monitor napięcia ma postać diody 5mm, która świecąc na różne kolory informuje użytkownika o poziomie naładowania akumulatorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie doprowadzimy do zniszczenia akumulatorów.

Włącznik zasilania

Wykonany ze stali nierdzewnej, podświetlany przy pomocy LED włącznik zasilania jest umiejscowiony na tylnim panelu .
, Hunter 650

Oświetlenie nawigacyjne

Oświetlenie nawigacyjne, może być płynnie regulowane za pomocą potencjometru umieszczonego na aparaturze. Jest to bardzo instotna funkcja podczas nocnych wywózek.
, Hunter 650

Halogen

Bardzo mocny włączany z pozycji aparatury halogen, świetnie sprawdza się podczas nocnych wywózek. W szczególności przydaje się przy podpływaniu do przeszkody bądź brzegu.
, Hunter 650

Akumulatory

W standardowym wyposażeniu w łodzi znajdują się 2 akumulatory żelowe AGM 6V 7,2 Ah. Wystarczają one na przepłynięcie od 3km do 5km.
, Hunter 650

Ładowarka

W zestawie znajduje się niewielkich rozmiarów ładowarka sieciowa z diodową sygnalizacją stanu ładowania. W celu naładowania akumulatorów, nie ma konieczności wyciągania ich z łodzi zanętowej.

, Hunter 650

Przegroda komory

Wyjmowana przegroda komory zanętowej, pozwala na stworzenie jednej dużej komory lub dwóch mniejszych. Daje to możliwość wywożenia dwóch różnych ładunków w dwa oddzielne miejsca.
, Hunter 650

Podzespoły ze stali nierdzewnej

Uchwyt, zawiasy, śrubki, włącznik zasilania, łoża silników i wszystkie inne metalowe podzespoły wykonane są ze stali nierdzewnej. Wyjątek stanowią łoża akumulatorów, dysze Korta oraz klapy spustowe.

Cena wersji podstawowej łodzi zanętowej Hunter 650 to 3 990 zł

Każda łódka zanętowa budowana jest pod indywidualne zamówienie klienta, a czas realizacji zależy od ilości zamówień.

 

, Hunter 650
, Hunter 650
, Hunter 650
Dzięki współpracy z bankiem Credit Agricole, możemy zaoferować Państwu wyjątkowo korzystną ofertę.
Aktualnie całkowity roczny koszt kredytu na nasze łodzie zanętowe to zaledwie 4,8%! Przy kredycie na kwotę 7000 zł, na okres 12 miesięcy całkowita kwota do spłaty to zaledwie 7 335,60 zł !

Jak kupić na raty?

U celu dokonania zakupu ratalnego, w pierwszej kolejności należy złożyć zamówienie na łódkę zanętową w wybranej konfiguracji w formularzu zamówieniowym zaznaczając pole „zakup na raty”. Oddzwonimy do Państwa w celu potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz ustalenia indywidualnego terminu realizacji.
Raty udzielane są bezpośrednio przed budową łodzi zanętowej (nie w chwili złożenia zamówienia),
a umowę podpisujemy elektronicznie w przeciągu 15 minut!

Proponowane opcje dodatkowe:

Autopilot iBoat

iBoat jest to autopilot, którego głównym zadaniem jest samodzielne doprowadzenie łodzi zanętowej do zaznaczonego wcześniej punktu. Co więcej, autopilot steruje nie tylko silnikami łodzi ale również klapami zanętowymi, dzięki czemu jest w stanie samodzielnie doprowadzić łódkę do wybranego celu, zrzucić zanętę i wrócić do brzegu.

Dzięki wykorzystaniu sygnału aparatury zdalnego sterowania zasięg jaki oferuje autopilot jest tożsamy z zasięgiem samej aparatury. Sprawdzone zasięgi autopilota pozwalały nam wywozić na 350 metrów i to nadal nie był koniec jego możliwości.

Czytaj więcej..

, Hunter 650
, Hunter 650

Mosiężne śruby napędowe

Śruby napędowe wykonane z mosiądzu, zaprojektowane specjalnie do pracy w dyszy Korta. Dzięki uzyskiwanej sprawności uciąg łodzi zanętowej wzrasta nawet do 2 kilogramów. Śruby zalecane są do łodzi zanętowych pływających pod dużym obciążeniem oraz na dużych zbiornikach wodnych.

Echosondy

Aktualnie w naszej ofecie znajdują się Echosondy Toslon TF520 oraz Toslon TF740.  Naszym zdaniem proponowane echosony, są jedynym rozsądny wyborem dla stosunku jakości do ceny

Na specjalne życzenie klienta montujemy zakupioną
u nas echosondę w łodzi zanętowej Hunter 650 w cenie 150 zł

, Hunter 650
, Hunter 650
, Hunter 650

Oferta skierowana głownie do tych, którzy ponad wszystko stawiają na czas pracy łodzi zanętowej na jednym komplecie akumulatorów.
Pakiet 2 akumulatorów + backup dające w sumie  43,5 Ah, wystarcza na ponad
40 kilometrów pływania bez konieczności ładowania.

Sztywne etui na aparaturę

Jest to twarde, wodoodporne etui zabezpieczające aparaturę zdalnego sterowania przed uszkodzeniami mechanicznymi. W zestawie znajdują się gąbki stabilizujące, które dzięki rzepom można dowolnie konfigurować, kieszenie na dokumenty oraz pasek na ramię. Może być ono stosowane zamiennie, jako etui na echosondę.

Szczególnie polecane przy aparaturach Taranis Q X7 oraz FlySky TH9X,
ze względu na znaczną wartość aparatur.

, Hunter 650
, Hunter 650

Pokrowiec do łodzi

 Pokrowce szyte specjalnie do łodzi zanętowej Hunter 650, wykonane są z mocnej Cordury, wewnątrz usztywniane pianką o grubości 10 mm. Pełnią rolę ochronną oraz w znacznym stopniu ułatwiają transport łodzi.

Do każdego pokrowca, jako gratis dodawane jest specjalne miękkie etui na aparaturę.

RGB Led System

Jest to układ elektroniczny zmieniający kolor oświetlenia nawigacyjnego w zależności od stanu w jakim znajduje się nasza łódka zanętowa.

Dzięki niemu nawet z 300 m otrzymujemy bardzo wyraźną informację o otwarciu komory zanętowej. Zostaniemy również poinformowani o spadku napięcia akumulatorów, co pozwoli nam na szybką reakcję i unikniecie zbyt głębokiego rozładowania akumulatorów, prowadzącego do ich zniszczenia. Jest to zastąpienie klasycznego monitora napięcia.

Statyw SPECTRUM

Dobrej jakości statyw wykonany z połączenia aluminium i plastiku. Rozkładany, umożliwiający szybki montaż i demontaż ekranu echosondy. Głowica regulowana jest w dwóch płaszczyznach, dodatkowo hak balastowy oraz wygodny system zacisków pozwalających szybko dostosować wysokość do każdego rodzaju podłoża. Dodatkowym atutem jest wysuwana kolumna centralna, pozwalająca na płynną regulację wysokości ekranu echosondy.

Stosowanie statywu, pozwala nie tylko na wygodną obsługę echosondy, ale ma również znaczący wpływ na zasięg naszego urządzenia podczas wywozu zanęty naszą łódką zanętową.

Statyw SPECTRUM PRO

Wysokiej jakości statyw wykonany praktycznie w całości z aluminium. Posiada w pełni regulowaną aluminiową głowicę kulową, szybkozłączkę z dodatkowym zabezpieczeniem przed przypadkowym wypięciem się ekranu echosondy oraz hak balastowy, umożliwiający obciążenie statywu w celu zwiększenia jego stabilności.

Aluminiowe nogi posiadają pełną regulację wysokości oraz kąta otwarcia, a regulowana wysokość kolumny centralnej pozwala dostosować wysokość urządzenia do potrzeb użytkownika.

Dodatkowo, w zestawie znajdują się wymienne stópki-kolce przeznaczone do stosowania na miękkich podłożach oraz gumowe do stosowania na podłożach utwardzonych, takich jak pomosty czy nabrzeża. Dzięki temu wszystkiemu, statyw pozwala na stabilne użytkowanie praktycznie na każdym podłożu, niezależnie od ukształtowania terenu.
Całość utrzymana jest w kolorystyce czarno-czerwonej, którą wykończają logotypy naszej firmy.

Stosowanie statywu, pozwala nie tylko na wygodną obsługę echosondy, ale ma również znaczący wpływ na zasięg naszego urządzenia podczas wywozu zanęty naszą łódką zanętową.

, Hunter 650

Regulacja natężenia światła halogenu

Jest to opcja, pozwalająca na płynną regulację mocy świecenia halogenu. Dzięki niej z łatwością możemy dostosować natężenie światła halogenu do aktualnie panujących warunków na wodzie co znacząco usprawnia sterowanie oraz pracę z łodzią zanętową.

, Hunter 650

Nawigacyjne światła burtowe

Oświetlenie, pozwalające w nocy określić, którą burtą ustawiona jest do nas łódka zanętowa. Opcja przydatna dla osób wywożących na duże odległości. Oświetlenie burtowe zawsz podłączane jest do świateł nawigacyjnych, dzięki czemu w razie konieczności można regulować jego natężenie.

, Hunter 650

Akumulatory żelowe

W naszej ofercie dostępne mamy również komplety akumulatorów o większej pojemności 6V 14Ah niż montowane standardowo. Można zamówić wymianę akumulatorów standardowych na większe bądź domówić dodatkowe pakiety.
, Hunter 650

Sygnalizacja otwarcia klap

Sygnalizacja poprzez zaświecenie diody LED, informująca nas kiedy została opróżniona dana komora zanętowa.
, Hunter 650

Złącze do ładowania akumulatorów

Złącze przeznaczone do ładowania akumulatorów wyjętych z łodzi. Jest to przejściówka pomiędzy akumulatorami a ładowarką sieciową dodawaną do łódki zanętowej. Bez złącza, nie ma możliwości, aby naładować akumulatory znajdujące się poza łodzią.

, Hunter 650

Zaczep do wywozu zestawów

Zaczep do wywozu zestawów pozwala nam na wygodne podczepienie zestawu pod naszą łódkę zanętową i zdalne zrzucenie go w dowolnym miejscu. Zaczep i klapy spustowe działają niezależnie od siebie.

Twardy orzech do zgryzienia?

Wiele lat doświadczenia oraz współpracy z Państwem pozwoliło nam na poznanie najczęściej i najchętniej zamawianych konfiguracji.
Rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego też w zależności od nich stworzyliśmy dla Państwa 4 gotowe konfiguracje łodzi zanętowej Hunter 650 do wyboru.

Jeżeli nie sprostają one Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do skorzystania z formularza zamówieniowego, który umożliwi konfigurację łodzi zanętowej od podstaw.

 

Dobry Start

Wariant Dobry Start, choć nadal w przystępnej cenie, jest bardzo bogato rozbudowaną wersją podstawową. Polecamy go nie tylko dla osób, które chcą posiadać solidną podstawę, ale również w przyszłości rozbudować swoją łódź o dodatkowe wyposażenie takie jak echosonda czy autopilot.

Komfortowy

Wariant Komfortowy, został stworzony głównie z myślą o osobach początkującyh. Solidna podstawa, rozbudowana o dobrej jakości echosondę oraz dodatkowy komplet akumulatorów pozwoli na pełne wykożystanie możliwości, jakie daje nam łódka zanętowa. Nie ma tu wyposażenia, które może okazać się zdędne dla początkujących użytkowników, jednak umożliwia późniejszą rozbudową.

Premium

Premium, jest to konfiguracja dla osób, które wiedzą czego oczekują od łodzi zanętowej. Oprócz echosondy, w zestawie znajdziemy również Autopilot z wbudowanym modułem GPS, który nie tylko pozwoli nam na zapisanie naszych ulubionych miejsc w pamięci urządzenia, ale również samodzielnie doprowadzi łódź do celu.

Wariant ten, jest najlepiej sprzedającą się konfiguracją, ponieważ posiada najlepszy stosunek ceny do jakości.

Platinium

Wariant Platinium, dedykowany dla najbardziej wymagających klientów. Oprócz dobrej jakości echosondy Toslon TF520, w zestawie znajdziemy również Autopilot z wbudowanym modułem GPS, który pozwoli nam na zapisanie naszych ulubionych miejsc, samodzielnie doprowadzi łódź do celu, zrzuci zanętę i wróci do brzegu. Łódź doposażono również w akumulatory litowo-jonowe, pozwalające na pokonanie dystansu wynoszącego ponad 40 kilometrów. Konfiguracja stworzona z myślą o klientach, którzy cenią najwyższą jakość oraz komfort użytkowania.

, Hunter 650

Hunter 650 jest to łódź zanętowa wyprodukowana w Polsce, co gwarantuje bezproblemowy serwis w trakcie oraz po gwarancji.
Dla zainteresowanych wystawiamy fakturę VAT!

Osoby zainteresowane zakupem na raty, zapraszamy do kontaktu.

Zamówienia i Ceny

Każda łódka zanętowa budowana jest pod indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji zależy od ilości zamówień.  Zamówienia można składać poprzez formularz kontaktowy: