Echosonda Toslon TF520

, Echosonda Toslon TF520

Toslon TF520 jest to aktualnie najnowsza echosonda wyprodukowana przez firmę TOSLON. Będzie ona doskonałym wyborem dla osób poszukujących dobrej echosondy w przystępnej cenie oraz planujących rozbudowę swojej łodzi zanętowej o autopilot Toslon X-Pilot.

, Echosonda Toslon TF520

Toslon TF520 jest godnym następcą znanej i lubianej echosondy Toslon TF500, która przez ostatnie kilka lat była jedną z najczęściej montowanych przez nas echosond w łodziach zanętowych takich jak Hunter 650. W nowym modelu znacznie poprawiono szatę graficzną ekranu, którego wskazania są teraz dużo bardziej szczegółowe. Od tej chwili z jeszcze większą precyzją odczytasz dno łowiska i odnajdziesz interesujące Cię na akwenie miejsce!  Oprócz odczytu głębokości oraz twardości dna, na wyświetlaczu można znajdziesz takie parametry jak temperatura wody, ilość ryb oraz napięcie baterii łodzi.

Jakość w dobrej cenie

TF520 jest to „młodszy brat” echosondy Toslon TF740. Oferuje tą samą jakość odczytu jednak nie posiada systemu GPS i autopilota, przez co jest jest znacznie tańsza.
i

Wiele możliwości

Echosonda umożliwia precyzyjne odczytanie głębokości, twardości dna, monitorowanie temperatury wody oraz określenie jak głęboko znajdują się pokazywane przez echosondę ryby. Świetnie współpracuje z łodziami zanętowymi.

P

Perspektywy na przyszłość

Toslon TF520 doskonale spisuje się w połączeniu z autopilotem Toslon X-Pilot. Co najważniejsze, oba urządzenia działają niezależnie, dzięki czemu mogą być montowane w różnych terminach. Takie rozwiązanie pozwala na rozłożenie kosztów.

Parametry techniczne

Zasięg działania: około 300 m

Ekran TFT LCD 4,3″

Rozdzielczość urządzenia: 480*272 pixeli

65 536 kolorów

Język: polski, angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, holenderski

Maksymalna głębokość: 40 m

Minimalna głębokość: 0,5 m

Częstotliwość: 2,4 GHz

Ilość kanałów do wyboru: 20

W połączeniu z autopilotem?

Dodatkowa rozbudowa łodzi zanętowej o autopilot Toslon X-Pilot pozwala na wywożenie zestawów i zanęt bez udziału sternika. W celu rozpoczęcia wywózki wystarczy wybrać punkt docelowy, a łódź zanętowa sterowana przez autopilot samodzielnie do niego dopłynie. Po zrzucie zanęty i wyborze funkcji „dom”, model bez naszego udziału wróci do punktu z którego wyruszył.

Rozwiązanie to idealnie sprawdza się przy dalszych i częstych wywózkach. Znacznie ułatwia wywożenie zestawów stale w te same miejsca oraz jest nieocenione przy wywózkach realizowanych w trudnych warunkach. Autopilot steruje łodzią zanętową za nas, dając nam tym samym czas na przygotowanie kolejnego zestawu, schowanie się przed deszczem czy też po prostu odpoczynek.

Toslon X-Pilot doskonale uzupełnia się z echosondą Toslon TF520. Dzięki niemu użytkownik w znacznie niższej cenie zyskuje funkcje podobne do tych, zawartych w najdroższych modelach TOSLON-a. Dobrej jakości echosonda analizuje głębokość i ukształtowanie dna, szuka ryb a autopilot pozwala na zapisanie znalezionego punktu oraz gwarantuje, że przy następnej wywózce trafimy w to samo miejsce.

Więcej o autopilocie…

Doskonała jakość wykonania i dokładność pomiarów stawia Toslona na pierwszym miejscu, pośród echosond do łodzi zanętowych. Dodatkową zaletą jest fakt, że menu echosondy jest w języku POLSKIM!
, Echosonda Toslon TF520

Na echosondy zakupione w naszej firmie, udzielamy
2 letniej gwarancji