, Strona Główna

Polski Producent Łodzi Zanętowych

Jesteśmy firmą produkującą łodzie zanętowe i działającą na rynku od 2013 roku. Samodzielnie projektujemy oraz wykonujemy elektronikę modelarską, napędy oraz akcesoria do łodzi zanętowych. Dobrze wyposażony park maszyn oraz doświadczona załoga sprawia, że w kwestii budowy łodzi zanętowych jesteśmy praktycznie samowystarczalni. Zamawiając u nas możesz być pewien wysokiej jakości obsługi, doskonałego produktu oraz że zakupiony produkt posłuży na lata. Nasza firma słynie z najlepszego w Polsce serwisu, również pogwarancyjnego. Co ważne, nie prowadzimy produkcji masowej, a każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Na swoje produkty wystawiamy rachunek lub fakturę VAT 23% oraz udzielamy 2-letniej gwarancji.

 

, Strona Główna

POLSKI Producent

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Kupując u Nas wspierasz polskich przedsiębiorców. Jesteśmy na rynku już od 2013 roku, cały czas prężnie się rozwijamy i dbamy o naszych klientów.

Najlepszy SERWIS

Dzięki bogatemu parku maszyn oferujemy Państwu profesjonalny serwis łodzi zanętowych wszystkich producentów. Gwarantujemy profesjonalny serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Cena

Nie będziemy tak tani jak chińskie łódki zanętowe. Jednak kupując naszą łódkę masz pewność, że posłuży na lata. Zaoszczędzisz nie tylko na serwisach czy wymianie zepsutej na nową łódkę, ale również czas i nerwy.

Nasza firma słynie z profesjonalnej obsługi.
Dzięki naszym staraniom, cieszymy się doskonałą opinią pośród wędkarzy.

Recenzje naszych klientów na Google.com

, Strona Główna
, Strona Główna
, Strona Główna
, Strona Główna

Poznaj naszą bogatą ofertę która pozwala nie tylko ozdobić łódź o hydrografikę czy ręczne malowanie, ale również rozbudować ją o nowe podzespoły po latach, czy dokupić wiele pomocnych podzespołów.

Wszystkie modele łodzi budowane są na indywidualne zamówienie. Skontaktuj się z nami aby poznać termin realizacji i szczegóły oferty.

, Strona Główna
Logo łodzi zanętowej Hunter 650

Jest to model który posiadamy w swojej ofercie i rozwijamy już od 10 lat.  Jego przeznaczenie to duże i średnie zbiorniki. Poznaj naszą bogatą ofertę która pozwala nie tylko ozdobić łódź o hydrografikę czy ręczne malowanie, ale również rozbudować ją o nowe podzespoły po latach, czy dokupić wiele pomocnych podzespołów.

Limited Edition

Łodzie z hydrografiką czy ręcznie malowane to już u nas standard. Dzięki personalizacji możesz cieszyć się wyjątkowym produktem marki Premium. Dodatkowo łodzie ręcznie malowane są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Limited Edition cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

, Strona Główna
, Strona Główna

Personalizacja

Każda nasza łódka budowana jest na indywidualne zamówienie. Możesz wybrać jej kolor, zastosowane akumulatory, oświetlenie czy inne elementy wyposażenia które ulepszą działanie łodzi. Dodatkowo możesz zamontować echosondę czy autopilota. Wszystko wedle życzenia. Dodatkowo na naszej stronie mamy Gotowe Konfiguracje, które pomogą w wyborze odpowiedniego osprzętu.

Rozbudowa

Nasze łodzie są tak skonstruowane aby można było swobodnie je rozbudowywać o takie podzespoły jak echosonda czy autopilot. Dzięki takim rozwiązaniom nie ma potrzeby kupowania od razu całego drogiego pakiety, tylko można rozłożyć sobie takie zakupy w czasie. Dodatkowo w naszym sklepie internetowym możecie dostać wszelkiego rodzaju akcesoria które umilą Wam korzystanie z łódki.

, Strona Główna
, Strona Główna

Serwis

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis łodzi zanętowych wszystkich producentów. Serwisy przeprowadzane są przez profesjonalistów od lat zajmujących się budową oraz naprawami łodzi zanętowych. Serwisy mogą polegać na naprawie uszkodzonych elementów lub na wymianie podzespołów na nowe. Posiadamy bogaty asortyment elektronicznych części zamiennych od regulatorów po przełączniki RC, a nasz park maszyn pozwala nam na dorabianie praktycznie wszystkich niezbędnych podzespołów mechanicznych.

Zapraszamy do współpracy!