, Predator
, Predator

Predator jest to nowa profesjonalna łódź zanętowa

do wywozu zanęty i przynęty, zaprojektowana

i wykonywana wyłącznie przez firmę ProLam

WIĘCEJ MIEJSCA?

Predator, doskonale sprawdzi się na niewielkich akwenach, przy szybkich wypadach na ryby gdzie bardzo istotne jest miejsce w bagażniku i ilość zabieranego sprzętu wędkarskiego. Pomimo niewielkich gabarytów łódka zanętowa oferuje dużą ładowność oraz znaczną prędkość wywozową. Ze względu na swoje niewielkie gabaryty, jego głównym środowiskiem pracy są zbiorniki, na których wywozi się w granicach do 300 metrów i nie ma wysokiej fali.

, Predator

Predator jest to łódź zanętowa, dedykowana dla osób poszukujących lekkiego modelu o niewielkich gabarytach i dużej pojemności. Już w wersji podstawowej oferuje bogate wyposażenie, ale na tym nie koniec. Łódź zanętową Predator można wyposażyć w profesjonalny osprzęt jak np. echosondy czy silny halogen które znacznie usprawnią wywóz.

Predator jest to łódź zanętowa typu trimaran o nowoczesnym, agresywnym wyglądzie, wyposażona w 2 niezależne komory zanętowe, otwierane przy pomocy aparatury zdalnego sterowania. Łączna pojemność komór wynosi 4 litry, natomiast maksymalny udźwig łodzi to 3 kilogramy. Wymiary modelu to 51cm x 38 cm x 20 cm.

Cena wersji podstawowej łodzi Predator to tylko 3900 zł

Każda łódka budowana jest pod indywidualne zamówienie klienta, a czas realizacji zależy od ilości zamówień

Istnieje możliwość zakupu na RATY! Osoby zainteresowane, zapraszamy do kontaktu.
Dowiedz się więcej…
, Predator
, Predator
, Predator
, Predator

Standardowe wyposażenie łodzi zanętowej Predator

, Predator

Aparatura

Za sterownie łodzią zanętową odpowiedzialna jest 10 kanałowa aparatura FlySky FS-i6X. Daje ona możliwość stałego monitorowania mocy sygnału (zasięgu łodzi) oraz gwarantuje zasięg na poziomie 250 – 300 metrów. Ilość kanałów jest wystarczająca, aby obsłużyć sterownie łodzią zanętową, otwarcie klap spustowych, oświetlenie nawigacyjne, akcesoryjny halogen oraz włącznie echosondy. Dodatkową zaletą aparatury jest programowalny autobieg, pozwalający na pływanie łodzią bez konieczności trzymania drążka gazu. Po ustaleniu prędkości łódka zanętowa będzie płynąć w zadeklarowanym kierunku.

, Predator

Skorupa łodzi

Kadłub łodzi zanętowej wykonany jest z laminatu poliestrowo-szklanego, którego zewnętrzną warstwę stanowi żelkot poliestrowy z dodatkami zapewniającymi odporność na promieniowanie UV. Skorupa łodzi zanętowej jest bardzo lekka i wytrzymała.

Łodzie zanętowe Predator dostępne są w 6 konfiguracjach kolorystycznych do wyboru: żółte, czerwone bądź zielone góry w zestawieniu z białym lub czarnym dołem.

, Predator

Silnik

Model napędzany jest przy pomocy pojedynczego silnika szczotkowego klasy 550. Zapewnia on dużą moc i niskie zużycie prądu.

Jest to silnik od lat wykorzystywany przez naszą firmę do budowy łodzi zanętowych.

, Predator

Wały napędowe

Klasa sama w sobie. Wykonywane wyłącznie przez naszą firmę, przy pomocy obrabiarek CNC oraz tokarek konwencjonalnych. Toczone w bardzo dużych dokładnościach, składane ręcznie, uszczelniane simeringiem zapewniającym 100% szczelności.  Charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą oraz niskimi oporami, mającymi wpływ na pobór prądu. Wały naszej produkcji uważa się za najlepsze na rynku.
, Predator

Dysza osłonowa

Śruba napędowa zamknięta została w dyszy osłonowej, pełniącej jednocześnie rolę turbiny. Całość została zabezpieczona od spodu demontowalną osłoną, której zadaniem jest zabezpieczanie przed dostawaniem się zanieczyszczeń w okolice śruby napędowej
, Predator

Ster strumieniowy

Sterowanie odbywa się przy pomocy wewnętrznego steru, który przy całkowitym wychyleniu drążka odpowiedzialnego za manewnowanie łodzią zanętową, zamyka połowę dyszy przekierowując tym samym całą strugę w żądanym kierunku. Dzięki takiemu rozwiązaniu, łódka jest wyjątkowo zwrotna i stateczna kursowo.
Manewrowanie łodzią odbywa się na przy użyciu tylko jednego drążka!

, Predator

Akumulator

Każda łódka zanętowa Predator wyposażona jest w najnowszej generacji akumulator litowo-jonowy o pojemnośći 7Ah, który zapewnia długi czas pływania oraz umożliwia ładowanie przy użyciu ładowarki zasilanej z gniazda samochodowego.

, Predator

Ładowanie

Do każdej łodzi zanętowej dodawana jest ładowarka mikroprocesorowa z funkcją balansowania cel, co ma znaczący wpływ na żywotność załączonego pakietu Li-lon. Dołączona do zestawu ładowarka umożliwia ładowanie łodzi zarówno z sieci jak i z akumulatora samochodowego, przy czym to użytkownik definiuje prąd (czas) ładowania.

, Predator

Monitor napięcia

Poziom naładowania akumulatora można stale monitorować przy pomocy wyświetlacza zamontowanego z tyłu łodzi zanętowej, którego wskazania wyrażone są w procentach. 

Dodatkowo poziom naładowania łodzi zanętowej wyświetlany jest na aparaturze zdalnego sterowania, co pozwala na stałe monitorowanie poziomu naładowania akumulatora, niezależnie gdzie znajduje się nasza łódka zanętowa.

, Predator

Elektronika

Cała elektronika zamontowana w łodzi zanętowej produkowana jest przez naszą firmę- nie są to tanie podzespoły z Chin! Produkowane przez nas części, zyskują coraz większe uznanie wśród użytkowników oraz producentów innych marek. Cechuje je wysoka wydajność oraz niezawodność.

, Predator

Oświetlenie

Każda łódka zanętowa posiada regulowane z pozycji aparatury oświetlenie nawigacyjne przednie oraz tylne, oświetlenie burtowe oraz sygnalizację otwarcia klap w postaci zmieniających kolor tylnych świateł. Otwarcie każdej komory spustowej, sygnalizowane jest innym kolorem.

Opcje dodatkowe:

Toslon X-pilot

Jest to autopilot dedykowany do łodzi zanętowych, dzięki któremu nasza łódka będzie samoczynnie podążać do ustalonego wcześniej celu.

Dzięki temu urządzeniu, nie ma konieczności stałego kontrolowania łodzi zanętowej w trakcie wywożenia oraz nie trzeba tracić czasu na sterowanie po zrzuceniu zanęty. Urządzenie samo doprowadzi łódkę zanętową do celu oraz po jego osiągnięciu poinformuje nas o tym sygnałem dźwiękowym.

Na specjalne życzenie klienta montujemy zakupiony autopilot w łodzi zanętowej Hunter 650 w cenie 100 zł

Czytaj więcej..

, Predator
, Predator

Echosondy

 

Aktualnie w naszej ofecie znajdują się Echosonda Toslon TF520.  Naszym zdaniem proponowana echosonda, są jedynym rozsądny wyborem dla stosunku jakości do ceny

 

Na specjalne życzenie klienta montujemy zakupioną
u nas echosondę w łodzi zanętowej Predator  w cenie 100 zł

Demontowalny halogen

Demontowalny halogen, włączany z pozycji aparatury posiada 4 tryby pracy: 3 poziomy natężenia światła oraz stroboskop do pływania we mgle oraz ostrym słońcu.

, Predator
, Predator

Istnieje możliwość zwiększenia pojemności akumulatora głównego do 10,5 Ah lub 14 Ah oraz domówienia dodatkowych kompletów akumulatorów

Sztywne etui na aparaturę

Jest to twarde, wodoodporne etui zabezpieczające aparaturę zdalnego sterowania przed uszkodzeniami mechanicznymi. W zestawie znajdują się gąbki stabilizujące, które dzięki rzepom można dowolnie konfigurować, kieszenie na dokumenty oraz pasek na ramię. Może być ono stosowane zamiennie, jako etui na echosondę.

, Predator
, Predator

Pokrowiec do łodzi

 Pokrowce szyte specjalnie do łodzi zanętowej Predator, wykonane są z mocnej Cordury, wewnątrz usztywniane pianką o grubości 10 mm. Dostępne w  kolorze czarnym z 3 wykończeniami w kolorach: czerwonym, żółtym oraz zielonym.  Pełnią rolę ochronną oraz w znacznym stopniu ułatwiają transport łodzi zanętowej Predator.

Statyw SPECTRUM

Dobrej jakości statyw wykonany z połączenia aluminium i plastiku. Rozkładany, umożliwiający szybki montaż i demontaż ekranu echosondy. Głowica regulowana jest w dwóch płaszczyznach, dodatkowo hak balastowy oraz wygodny system zacisków pozwalających szybko dostosować wysokość do każdego rodzaju podłoża. Dodatkowym atutem jest wysuwana kolumna centralna, pozwalająca na płynną regulację wysokości ekranu echosondy.

Stosowanie statywu, pozwala nie tylko na wygodną obsługę echosondy, ale ma również znaczący wpływ na zasięg naszego urządzenia podczas wywozu zanęty łódką zanętową.

Statyw SPECTRUM PRO

Wysokiej jakości statyw wykonany praktycznie w całości z aluminium. Posiada w pełni regulowaną aluminiową głowicę kulową, szybkozłączkę z dodatkowym zabezpieczeniem przed przypadkowym wypięciem się ekranu echosondy oraz hak balastowy, umożliwiający obciążenie statywu w celu zwiększenia jego stabilności.

Aluminiowe nogi posiadają pełną regulację wysokości oraz kąta otwarcia, a regulowana wysokość kolumny centralnej pozwala dostosować wysokość urządzenia do potrzeb użytkownika.

Dodatkowo, w zestawie znajdują się wymienne stópki-kolce przeznaczone do stosowania na miękkich podłożach oraz gumowe do stosowania na podłożach utwardzonych, takich jak pomosty czy nabrzeża. Dzięki temu wszystkiemu, statyw pozwala na stabilne użytkowanie praktycznie na każdym podłożu, niezależnie od ukształtowania terenu.
Całość utrzymana jest w kolorystyce czarno-czerwonej, którą wykończają logotypy naszej firmy.

Stosowanie statywu, pozwala nie tylko na wygodną obsługę echosondy, ale ma również znaczący wpływ na zasięg naszego urządzenia podczas wywozu zanęty łódką zanętową.

Zamówienia i Ceny

Każda łódka zanętowa budowana jest pod indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji zależy od ilości zamówień. . Zamówienia można składać poprzez formularz kontaktowy.