Predator jest to nowa profesjonalna łódź

do wywozu zanęty i przynęty, zaprojektowana

i wykonywana wyłącznie przez firmę ProLam

WIĘCEJ MIEJSCA?

Predator, doskonale sprawdzi się na niewielkich akwenach, przy szybkich wypadach na ryby gdzie bardzo istotne jest miejsce w bagażniku i ilość zabieranego sprzętu wędkarskiego. Pomimo niewielkich gabarytów łódka oferuje dużą ładowność oraz znaczną prędkość wywozową. Ze względu na swoje niewielkie gabaryty, jego głównym środowiskiem pracy są zbiorniki, na których wywozi się w granicach do 300 metrów i nie ma wysokiej fali.

Predator jest to łódź zanętowa, dedykowana dla osób poszukujących lekkiego modelu o niewielkich gabarytach i dużej pojemności. Już w wersji podstawowej oferuje bogate wyposażenie, ale na tym nie koniec. Łódź można wyposażyć w profesjonalny osprzęt jak np. echosondy czy silny halogen które znacznie usprawnią wywóz.

Predator jest to łódź typu trimaran o nowoczesnym, agresywnym wyglądzie, wyposażona w 2 niezależne komory zanętowe, otwierane przy pomocy aparatury zdalnego sterowania. Łączna pojemność komór wynosi 4 litry, natomiast maksymalny udźwig łodzi to 3 kilogramy. Wymiary modelu to 51cm x 38 cm x 20 cm.

Cena wersji podstawowej łodzi Predator to tylko 3400 zł

Każda łódka budowana jest pod indywidualne zamówienie klienta, a czas realizacji zależy od ilości zamówień

Standardowe wyposażenie łodzi Predator

Aparatura

Za sterownie łodzią odpowiedzialna jest 10 kanałowa aparatura FlySky FS-i6X. Daje ona możliwość stałego monitorowania mocy sygnału (zasięgu łodzi) oraz gwarantuje zasięg na poziomie 250 – 300 metrów. Ilość kanałów jest wystarczająca, aby obsłużyć sterownie łodzią, otwarcie klap spustowych, oświetlenie nawigacyjne, akcesoryjny halogen oraz włącznie echosondy. Dodatkową zaletą aparatury jest programowalny autobieg, pozwalający na pływanie łodzią bez konieczności trzymania drążka gazu. Po ustaleniu prędkości łódka będzie płynąć w zadeklarowanym kierunku.

Skorupa łodzi

Kadłub łodzi wykonany jest z laminatu poliestrowo-szklanego, którego zewnętrzną warstwę stanowi żelkot poliestrowy z dodatkami zapewniającymi odporność na promieniowanie UV. Skorupa łodzi jest bardzo lekka i wytrzymała.

Łodzie dostępne są w 6 konfiguracjach kolorystycznych do wyboru: żółte, czerwone bądź zielone góry w zestawieniu z białym lub czarnym dołem.

Silnik

Model napędzany jest przy pomocy pojedynczego silnika szczotkowego klasy 550. Zapewnia on dużą moc i niskie zużycie prądu.

Jest to silnik od lat wykorzystywany przez naszą firmę do budowy łodzi zanętowych.

Wały napędowe

Klasa sama w sobie. Wykonywane wyłącznie przez naszą firmę, przy pomocy obrabiarek CNC oraz tokarek konwencjonalnych. Toczone w bardzo dużych dokładnościach, składane ręcznie, uszczelniane simeringiem zapewniającym 100% szczelności.  Charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą oraz niskimi oporami, mającymi wpływ na pobór prądu. Wały naszej produkcji uważa się za najlepsze na rynku.

Dysza osłonowa

Śruba napędowa zamknięta została w dyszy osłonowej, pełniącej jednocześnie rolę turbiny. Całość została zabezpieczona od spodu demontowalną osłoną, której zadaniem jest zabezpieczanie przed dostawaniem się zanieczyszczeń w okolice śruby napędowej

Ster strumieniowy

Sterowanie odbywa się przy pomocy wewnętrznego steru, który przy całkowitym wychyleniu drążka odpowiedzialnego za manewnowanie łodzią, zamyka połowę dyszy przekierowując tym samym całą strugę w żądanym kierunku. Dzięki takiemu rozwiązaniu, łódka jest wyjątkowo zwrotna i stateczna kursowo.
Manewrowanie łodzią odbywa się na przy użyciu tylko jednego drążka!

Akumulator

Każdy model wyposażony jest w najnowszej generacji akumulator litowo-jonowy o pojemnośći 7Ah, który zapewnia długi czas pływania oraz umożliwia ładowanie przy użyciu ładowarki zasilanej z gniazda samochodowego.

Ładowanie

Do każdej łodzi dodawana jest ładowarka mikroprocesorowa z funkcją balansowania cel, co ma znaczący wpływ na żywotność załączonego pakietu Li-lon. Dołączona do zestawu ładowarka umożliwia ładowanie łodzi zarówno z sieci jak i z akumulatora samochodowego, przy czym to użytkownik definiuje prąd (czas) ładowania.

Monitor napięcia

Poziom naładowania akumulatora można stale monitorować przy pomocy wyświetlacza zamontowanego z tyłu łodzi, którego wskazania wyrażone są w procentach. 

Dodatkowo poziom naładowania łodzi wyświetlany jest na aparaturze zdalnego sterowania, co pozwala na stałe monitorowanie poziomu naładowania akumulatora, niezależnie gdzie znajduje się nasz model.

Elektronika

Cała elektronika zamontowana w łodzi produkowana jest przez naszą firmę– nie są to tanie podzespoły z Chin! Produkowane przez nas części, zyskują coraz większe uznanie wśród użytkowników oraz producentów innych marek. Cechuje je wysoka wydajność oraz niezawodność.

Oświetlenie

Każdy model posiada regulowane z pozycji aparatury oświetlenie nawigacyjne przednie oraz tylne, oświetlenie burtowe oraz sygnalizację otwarcia klap w postaci zmieniających kolor tylnych świateł. Otwarcie każdej komory spustowej, sygnalizowane jest innym kolorem.

Opcje dodatkowe:

Toslon X-pilot

Jest to autopilot dedykowany do łodzi zanętowych, dzięki któremu nasza łódka będzie samoczynnie podążać do ustalonego wcześniej celu.

Dzięki temu urządzeniu, nie ma konieczności stałego kontrolowania modelu w trakcie wywożenia oraz nie trzeba tracić czasu na sterowanie po zrzuceniu zanęty. Urządzenie samo doprowadzi model do celu oraz po jego osiągnięciu poinformuje nas o tym sygnałem dźwiękowym.

Echosondy

 

Aktualnie w naszej ofecie znajduje się Echosonda Toslon TF500 oraz Echosonda Toslon TF640.  Naszym zdaniem proponowane echosony, są jedynym rozsądny wyborem dla stosunku jakości do ceny.

 

Na specjalne życzenie klienta montujemy zakupioną
u nas echosondę w łodzi Predator w cenie 100 zł

Koszt montażu echosondy w gotowej, sklejonej już łodzi wynosi 400 zł.

Demontowalny halogen

Demontowalny halogen, włączany z pozycji aparatury posiada 4 tryby pracy: 3 poziomy natężenia światła oraz stroboskop do pływania we mgle oraz ostrym słońcu.

Istnieje możliwość zwiększenia pojemności akumulatora głównego do 10,5 Ah lub 14 Ah oraz domówienia dodatkowych kompletów akumulatorów

Sztywne etui na aparaturę

Jest to twarde, wodoodporne etui zabezpieczające aparaturę zdalnego sterowania przed uszkodzeniami mechanicznymi. W zestawie znajdują się gąbki stabilizujące, które dzięki rzepom można dowolnie konfigurować, kieszenie na dokumenty oraz pasek na ramię. Może być ono stosowane zamiennie, jako etui na echosondę.

Pokrowiec do łodzi

 Pokrowce szyte specjalnie do łodzi Predator, wykonane są z mocnej Cordury, wewnątrz usztywniane pianką o grubości 10 mm. Dostępne w  kolorze czarnym z 3 wykończeniami w kolorach: czerwonym, żółtym oraz zielonym.  Pełnią rolę ochronną oraz w znacznym stopniu ułatwiają transport łodzi.

Statyw pod echosondę

Wysokiej jakości rozkładany statyw, umożliwiający szybki montaż i demontaż ekranu echosondy. Dzięki wielu płaszczyznom regulacji, pozwala na stabilne użytkowanie praktycznie na każdym podłożu.

Stosowanie statywu, pozwala nie tylko na wygodną obsługę echosondy, ale ma również znaczący wpływ na zasięg naszego urządzenia.

Zamówienia wstrzymane!

Informujemy iż z powodu bardzo dużej ilości zamówień na łodzie zanętowe Hunter 650, aby dotrzymać umówionych terminów realizacji, jesteśmy zmuszeni czasowo wstrzymać przyjmowanie zamówień na łódkę Predator.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i Państwa nie wstrzymywać, zwiększamy moce przerobowe i postaramy się jak najszybciej wznowić produkcję Predatorów.