Hunter 650  jest to profesjonalna łódź

do wywozu zanęty i przynęty, zaprojektowana

i wykonywana wyłącznie przez firmę ProLam

Hunter 650, jest to łódź typu katamaran z centralnie umieszczoną komorą zanętową, napędzana dwoma niezależnymi silnikami elektrycznymi klasy 550. Taka konstrukcja, zapewnia dużą pojemność łodzi oraz gwarantuje dużą moc i świetną zwrotność, umożliwiając użytkowanie zarówno na małych jak i dużych zbiornikach wodnych. Specjalnie zaprojektowane pływaki półślizgowe, zapewniają doskonałe parametry nautyczne, wyraźnie wpływają na stateczność kursową oraz sprawiają że łódka jest bardzo stabilna nawet na dużych falach.

Wymiary łodzi to 670 x 550 x 320 mm, waga w zależności od wyposażenia to ok. 6,5 kg  (bez akumulatorów). Komora zanętowa, dzielona jest na 2 symetryczne części przy pomocy wyjmowanej przegrody. Pojemność komory to ok. 8 litrów, a maksymalna ładowność łodzi to ponad 6kg.  Zasięg łódki na standardowych akumulatorach 7,2 Ah, dochodzi nawet ado 5 km, natomiast po zamontowaniu większych akumulatorów znacznie wzrasta.

Cena wersji podstawowej łodzi Hunter 650 to 3300 zł

Każda łódka budowana jest pod indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji zależy od ilości zamówień.

Opisy standardowych podzespołów w łodzi Hunter 650:

Halogen

Bardzo mocny włączany z pozycji aparatury halogen świetnie sprawdza się podczas nocnych wywózek w szczególności przy podpływaniu do przeszkody bądź brzegu.

Dysze korta

Dysze Korta, spełniające funkcję osłon śrub napędowych, dodatkowo w znaczny sposób zwiększające sprawność napędu (uciąg łodzi bez dysz to ok. 0,9kg, natomiast łodzi wyposażonej w dysze Korta ok. 1,4kg!)

Oświetlenie

Regulowanie z pozycji aparatury oświetlenia przedniego oraz tylnego odbywa się poprzez przekręcenie potencjometru na aparaturze, co powoduje płynną zmianę natężenia światła od 0 do 100%.

Gniazdo ładowania

Zewnętrzne gniazdo ładowania, znajdujące się w specjalnym panelu zamontowanym z tyłu łodzi pozwala na łatwe ładowanie akumulator bez wyciągnia ich z łodzi.

Monitor napięcia

Monitor napięcia ma postać diody 5mm, która świecąc na różne kolory informuje użytkownika o poziomie naładowania akumulatorów. Dzięki kontroli diód nie doprowadzimy do zniszczenia akumulatorów.

Włącznik zasilania

Wykonany ze stali nierdzewnej, podświetlany przy pomocy LED włącznik zasilania jest umiejscowiony na tylnim panelu .

Klapy spustowe

Dwie niezależnie otwierane aluminiowe klapy spustowe, zamykane na mechaniczny zatrzask bez potrzeby użycia aparatury- nie elektromagnes!,

Przegroda komory

Wyjmowana przegroda komory zanętowej, pozwalająca na stworzenie jednej dużej komory lub dwóch mniejszych. Daje to możliwość wywożenia dwóch różnych ładunków w dwa oddzielne miejsca.

Akumulatory

W standardowym wyposażeniu w łodzi znajdują się 2 akumulatory żelowe AGM 6V 7,2 Ah- wystarczają one na przepłynięcie od 3km na pełnej prędkości, do 5km na prędkości „wywozowej”.

Silniki

Łódź napędzana przy pomocy 2 silników PRO 550 Boat, które w  ofercie posiada wyłącznie nasza firma! Charakteryzują się one dużą mocą i niskim poborem prądu.

Kadłub

Kadłub wykonano z bardzo mocnego laminatu poliestrowo szklanego, który również jest przez nas produkowany. Łódka dostępna w 3 wersjach kolorystycznych. Więcej

Aparatura

W zestawie standard znajduje się aparatura FlySky FS-i6 2,4 GHz, z telemetrią. Aparatura ta pokazuje użytkownikowi jak daleko może wypłynąć aby nie stracić zasięgu.

Ładowarka

W zestawie znajduje się oczywiście niewielkich rozmiarów ładowarka do łodzi z diodową sygnalizacją procesu ładowania.

Wały napędowe

Wykonywane przez naszą firmę m. in. przy pomocy obrabiarek CNC w bardzo dużych dokładnościach, składane ręcznie, uszczelniane simeringiem zapewniającym 100% szczelności. Uważa się je za najlepsze na rynku.

Elektronika

Cała elektronika produkowana jest przez naszą firmę. Produkowane przez nas części, zyskują coraz większe uznanie wśród użytkowników oraz producentów innych marek.

Zabezpieczone napędy

Napędy zabezpieczone są przed wkręcaniem się roślinności i żyłek za pomocą demontowanych siatek.

Podzespoły ze stali nierdzewnej

Uchwyt, zawiasy, śrubki, włącznik zasilania, łoża silników i wszystkie inne metalowe podzespoły wykonane są ze stali nierdzewnej. Wyjątkiem są łoża akumulatorów oraz klapy spustowe.

Opcje dodatkowe:

Echosondy

Aktualnie w naszej ofecie znajduje się Echosonda Toslon TF500 oraz Echosonda Toslon TF640.  Naszym zdaniem proponowane echosony, są jedynym rozsądny wyborem dla stosunku jakości do ceny.

Jako profesjonalna firma zajmująca się budową łodzi zanętowych, na specjalne życzenie klienta montujemy zakupioną u nas echosondę w łodzi Hunter 650 w cenie 100 zł !

Oferta skierowana głownie do tych, którzy ponad wszystko stawiają na czas pracy łodzi na jednym komplecie akumulatorów.
Pakiet 2 akumulatorów + backup dające w sumie  45 Ah, wystarcza na ponad 40 kilometrów pływania bez konieczności ładowania.

Aparatura FS-TH9X

 

Zmiana aparatury na FlySky FS-TH9X jest to opcja pozwalająca na rozbudowę naszej łodzi o nowe funkcje, gdyż zyskujemy większą ilość kanałów w aparaturze oraz możliwość zwiększenia zasięgu aparatury.

 

Każda z aparatur jest przez nas przerabiana. Wymieniamy procesor na lepszy jakościowo oraz wgrywamy swoje oprogramowanie. Dodatkowo, przełączniki odpowiedzialne za otwieranie klap, zmieniamy są na odbijajace. 

Mosiężne śruby napędowe

 

Śruby napędowe wykonane z mosiądzu, zaprojektowane specjalnie do pracy w dyszy Korta. Dzięki uzyskiwanej sprawności uciąg łodzi wzrasta nawet do 2 kilogramów. Śruby zalecane są do łodzi pływających pod dużym obciążeniem oraz na dużych zbiornikach wodnych.

Pokrowiec dedykowany

 Pokrowce szyte specjalnie do łodzi Hunter 650, wykonane są z mocnej Cordury, wewnątrz usztywniane pianką o grubości 10 mm. Dostępne w trzech kolorach: czarnym, ciemno zielonym oraz liście.  Pełnią rolę ochronną oraz w znacznym stopniu ułatwiają transport łodzi.

 

Do każdego pokrowca, jako gratis dodawane jest specjalne etui na aparaturę.

Dodatkowo do łodzi Hunter 650 polecamy również:

RGB Led System

Jest to układ elektroniczny zmieniający kolor oświetlenia nawigacyjnego w zależności od stanu w jakim znajduje się nasza łódka. Dzięki niemu nawet z 300 m otrzymujemy bardzo wyraźną informację o otwarciu komory zanętowej. Zostaniemy również poinformowani o spadku napięcia co pozwoli nam na szybką reakcję i unikniecie zbyt głębokiego rozładowania akumulatorów, prowadzącego do ich zniszczenia. Jest to zastąpienie klasycznego monitora napięciaWięcej…

Moduł zwiększający zasięg

Dzięki tej opcji możemy praktycznie podwoić i tak duży zasięg aparatury. Jest to nieoceniona rzecz dla osób łowiących na dużych odległościach od brzegu, zaporówkach oraz zbiornikach o dużych zakłóceniach, jak na przykład jezioro Rybnik. Można powiedzieć, że FlySky FS-TH9X z modułem dodatkowym jest jedną z niewielu aparatur do 1000 zł, radzących sobie na Rybniku. Zestaw składa się z nadajnika i odbiornika, obsługującego również telemetrię.

Sygnalizacja otwarcia klap

Sygnalizacja poprzez zaświecenie diody LED, informująca nas kiedy została opróżniona dana komora zanętowa.

Akumulatory żelowe

W naszej ofercie dostępne mamy również komplety akumulatorów o większej pojemności 6V 14Ah niż montowane standardowo. Można zamówić wymianę akumulatorów standardowych na większe bądź domówić dodatkowe pakiety.

Regulacja natężenia światła halogenu

Jest to opcja, pozwalająca na płynną regulację mocy świecenia halogenu. Dzięki niej z łatwością możemy dostosować natężenie światła halogenu do aktualnie panujących warunków na wodzie co znacząco usprawnia sterowanie oraz pracę z łodzią.

Nawigacyjne światła burtowe

Oświetlenie, pozwalające w nocy określić, którą burtą ustawiona jest do nas łódka. Opcja przydatna dla osób wywożących na duże odległości. Oświetlenie burtowe zawsz podłączane jest do świateł nawigacyjnych, dzięki czemu w razie konieczności można regulować jego natężenie.

Złącze do ładowania akumulatorów

Złącze przeznaczone do ładowania akumulatorów wyjętych z łodzi. Jest to przejściówka pomiędzy akumulatorami a ładowarką sieciową dodawaną do łódki. Bez złącza, nie ma możliwości, aby naładować akumulatory znajdujące się poza łodzią.

Zaczep do wywozu zestawów

Zaczep do wywozu zestawów pozwala nam na wygodne podczepienie zestawu pod naszą łódkę i zdalne zrzucenie go w dowolnym miejscu. Zaczep i klapy spustowe działają niezależnie od siebie.

Hunter 650 jest to produkt wyprodukowany w Polsce, co gwarantuje bezproblemowy serwis w trakcie oraz po gwarancji.
Dla zainteresowanych wystawiamy fakturę VAT!

 

 Osoby zainteresowane zakupem na raty, zapraszamy do skorzystania z symulatora, pozwalającego obliczyć wysokość raty:

 

Zamówienia i Ceny

 

Każda łódka budowana jest pod indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji zależy od ilości zamówień. Aktualne ceny łodzi oraz opcji dodatkowych dostępne są do pobrania w wersji PDF oraz JPG. Zamówienia można składać poprzez formularz kontaktowy.

Pobierz cennik łodzi Hunter 650 z aktualnymi cenami klikając na powyższą ikonę. Wersja JPG do pobrania >>TUTAJ<<