Hunter 650  jest to profesjonalna łódź

do wywozu zanęty i przynęty, zaprojektowana

i wykonywana wyłącznie przez firmę ProLam

Hunter 650 jest to łódź typu katamaran, z centralnie umieszczoną komorą zanętową, napędzana dwoma niezależnymi silnikami elektrycznymi klasy 550. Taka konstrukcja zapewnia dużą pojemność łodzi oraz gwarantuje dużą moc i świetną zwrotność, umożliwiając użytkowanie zarówno na małych jak i dużych zbiornikach wodnych. Specjalnie zaprojektowane pływaki półślizgowe zapewniają doskonałe parametry nautyczne, wyraźnie wpływają na stateczność kursową oraz sprawiają, że łódka jest bardzo stabilna nawet na dużych falach.

Wymiary łodzi to 670 x 550 x 320 mm, waga w zależności od wyposażenia to ok. 6,5 kg  (bez akumulatorów). Komora zanętowa, dzielona jest na 2 symetryczne części przy pomocy wyjmowanej przegrody. Pojemność komory to ok. 8 litrów, a maksymalna ładowność łodzi to ponad 6kg.  Zasięg łodzi na standardowych akumulatorach 7,2 Ah, dochodzi nawet do 5 km, natomiast po zamontowaniu większych akumulatorów znacznie wzrasta.

 

Co zawiera podstawowa wersja łodzi Hunter 650?

Aparatura

W standardowym wyposażeniu łodzi znajduje się wysokiej jakości, 10 kanałowa aparatura zdalnego starowania FlySky FS-i6X z telemetrią.
Aparataura umożliwia obsługę wszystkich funkcji łodzi, stale kontroluje moc sygnału oraz umożlwia odczyt napięcia akumulatorów głównych, zamontowanych w łodzi. Zasięg aparatury wynosi 300 metrów.

Skorupa łodzi

Cały kadłub wykonano z bardzo mocnego laminatu poliestrowo-szklanego, w technologii jakiej wykonuje się pełnowymiarowe łodzie śródlądowe. Zewnętrzną powłokę skorupy stanowi żelkot poliestrowy, natomiast pozostałą część kompozytu zbrojenie włóknem krótkim, w osnowie z żywicy poliestrowej.
Łodzie dostępne są w 3 kolorach: Czarnym, Białym oraz Oliwkowym.

Wały napędowe

Klasa sama w sobie. Wykonywane wyłącznie przez naszą firmę, przy pomocy obrabiarek CNC oraz tokarek konwencjonalnych. Toczone w bardzo dużych dokładnościach, składane ręcznie, uszczelniane simeringiem zapewniającym 100% szczelności.  Charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą oraz niskimi oporami, mającymi wpływ na pobór prądu. Wały naszej produkcji uważa się za najlepsze na rynku.

Silniki

Łódź napędzana jest przy pomocy 2 silników szczotkowych klasy 550. Charakteryzują się one dużą mocą, niezawodnością oraz niskim poborem prądu.

Dysze korta

Dysze Korta zastosowane w łodzi spełniają funkcję osłon śrub napędowych, oraz w znaczny sposób zwiększają sprawność układu napędowego. Dodatkowo, pędniki zabezpieczone są przed wkręcaniem się roślinności, żyłek i innych zanieczyszczeń przy pomocy demontowanych siatek osłonowych.

Elektronika

Cała elektronika zamontowana w łodzi produkowana jest przez naszą firmę– nie są to tanie podzespoły z Chin! Produkowane przez nas części, zyskują coraz większe uznanie wśród użytkowników oraz producentów innych marek. Cechuje je wysoka wydajność oraz niezawodność.

Gniazdo ładowania

Zewnętrzne gniazdo ładowania, znajdujące się w specjalnym panelu zamontowanym z tyłu łodzi pozwala na łatwe ładowanie akumulatorów  bez konieczności wyciągnia ich z łodzi.

Monitor napięcia

Monitor napięcia ma postać diody 5mm, która świecąc na różne kolory informuje użytkownika o poziomie naładowania akumulatorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie doprowadzimy do zniszczenia akumulatorów.

Włącznik zasilania

Wykonany ze stali nierdzewnej, podświetlany przy pomocy LED włącznik zasilania jest umiejscowiony na tylnim panelu .

Oświetlenie nawigacyjne

Oświetlenie nawigacyjne, może być płynnie regulowane za pomocą potencjometru umieszczonego na aparaturze. Jest to bardzo instotna funkcja podczas nocnych wywózek.

Halogen

Bardzo mocny włączany z pozycji aparatury halogen, świetnie sprawdza się podczas nocnych wywózek. W szczególności przydaje się przy podpływaniu do przeszkody bądź brzegu.

Akumulatory

W standardowym wyposażeniu w łodzi znajdują się 2 akumulatory żelowe AGM 6V 7,2 Ah. Wystarczają one na przepłynięcie od 3km do 5km.

Ładowarka

W zestawie znajduje się niewielkich rozmiarów ładowarka sieciowa z diodową sygnalizacją stanu ładowania. W celu naładowania akumulatorów, nie ma konieczności wyciągania ich z łodzi.

Przegroda komory

Wyjmowana przegroda komory zanętowej, pozwala na stworzenie jednej dużej komory lub dwóch mniejszych. Daje to możliwość wywożenia dwóch różnych ładunków w dwa oddzielne miejsca.

Podzespoły ze stali nierdzewnej

Uchwyt, zawiasy, śrubki, włącznik zasilania, łoża silników i wszystkie inne metalowe podzespoły wykonane są ze stali nierdzewnej. Wyjątek stanowią łoża akumulatorów, dysze Korta oraz klapy spustowe.

Cena wersji podstawowej łodzi Hunter 650 to 3 600 zł

Każda łódka budowana jest pod indywidualne zamówienie klienta, a czas realizacji zależy od ilości zamówień.

 

Istnieje możliwość zakupu na RATY! Osoby zainteresowane, zapraszamy do kontaktu.
Dowiedz się więcej…

Proponowane opcje dodatkowe:

Toslon X-pilot

Jest to autopilot dedykowany do łodzi zanętowych, dzięki któremu nasza łódka będzie samoczynnie podążać do ustalonego wcześniej celu.

Dzięki temu urządzeniu, nie ma konieczności stałego kontrolowania modelu w trakcie wywożenia oraz nie trzeba tracić czasu na sterowanie po zrzuceniu zanęty. Urządzenie samo doprowadzi model do celu oraz po jego osiągnięciu poinformuje nas o tym sygnałem dźwiękowym.

Na specjalne życzenie klienta montujemy zakupiony autopilot w łodzi Hunter 650 w cenie 100 zł

Echosondy

 

Aktualnie w naszej ofecie znajdują się Echosondy Toslon TF500, Toslon TF640 oraz Toslon TF740.  Naszym zdaniem proponowane echosony, są jedynym rozsądny wyborem dla stosunku jakości do ceny

 

Na specjalne życzenie klienta montujemy zakupioną
u nas echosondę w łodzi Hunter 650 w cenie 100 zł

Mosiężne śruby napędowe

Śruby napędowe wykonane z mosiądzu, zaprojektowane specjalnie do pracy w dyszy Korta. Dzięki uzyskiwanej sprawności uciąg łodzi wzrasta nawet do 2 kilogramów. Śruby zalecane są do łodzi pływających pod dużym obciążeniem oraz na dużych zbiornikach wodnych.

Taranis Q X7

Aparatura zdalnego sterowania dedykowana do łodzi użytkowanych na dużych zbiornikach wodnych, na których wymagany jest zasięg przekraczający 500 metrów oraz stabilny sygnał.

Jest to wysokiej klasy urządzenie ze zmodyfikowanym przez nas oprogramowaniem, dające możliwość rozbudowy nawet do 32 kanałów. W standardzie oferujemy pomiar jakości sygnału oraz odczyt napięcia akumulatorów głównych, który jest wyświetlany na ekranie aparatury.

Oferta skierowana głownie do tych, którzy ponad wszystko stawiają na czas pracy łodzi na jednym komplecie akumulatorów.
Pakiet 2 akumulatorów + backup dające w sumie  43,5 Ah, wystarcza na ponad
40 kilometrów pływania bez konieczności ładowania.

Sztywne etui na aparaturę

Jest to twarde, wodoodporne etui zabezpieczające aparaturę zdalnego sterowania przed uszkodzeniami mechanicznymi. W zestawie znajdują się gąbki stabilizujące, które dzięki rzepom można dowolnie konfigurować, kieszenie na dokumenty oraz pasek na ramię. Może być ono stosowane zamiennie, jako etui na echosondę.

Szczególnie polecane przy aparaturach Taranis Q X7 oraz FlySky TH9X,
ze względu na znaczną wartość aparatur.

Pokrowiec do łodzi

 Pokrowce szyte specjalnie do łodzi Hunter 650, wykonane są z mocnej Cordury, wewnątrz usztywniane pianką o grubości 10 mm. Pełnią rolę ochronną oraz w znacznym stopniu ułatwiają transport łodzi.

Do każdego pokrowca, jako gratis dodawane jest specjalne miękkie etui na aparaturę.

RGB Led System

Jest to układ elektroniczny zmieniający kolor oświetlenia nawigacyjnego w zależności od stanu w jakim znajduje się nasza łódka.

Dzięki niemu nawet z 300 m otrzymujemy bardzo wyraźną informację o otwarciu komory zanętowej. Zostaniemy również poinformowani o spadku napięcia akumulatorów, co pozwoli nam na szybką reakcję i unikniecie zbyt głębokiego rozładowania akumulatorów, prowadzącego do ich zniszczenia. Jest to zastąpienie klasycznego monitora napięcia.

Statyw SPECTRUM

Dobrej jakości statyw wykonany z połączenia aluminium i plastiku. Rozkładany, umożliwiający szybki montaż i demontaż ekranu echosondy. Głowica regulowana jest w dwóch płaszczyznach, dodatkowo hak balastowy oraz wygodny system zacisków pozwalających szybko dostosować wysokość do każdego rodzaju podłoża. Dodatkowym atutem jest wysuwana kolumna centralna, pozwalająca na płynną regulację wysokości ekranu echosondy.

Stosowanie statywu, pozwala nie tylko na wygodną obsługę echosondy, ale ma również znaczący wpływ na zasięg naszego urządzenia.

Statyw SPECTRUM PRO

Wysokiej jakości statyw wykonany praktycznie w całości z aluminium. Posiada w pełni regulowaną aluminiową głowicę kulową, szybkozłączkę z dodatkowym zabezpieczeniem przed przypadkowym wypięciem się ekranu echosondy oraz hak balastowy, umożliwiający obciążenie statywu w celu zwiększenia jego stabilności.

Aluminiowe nogi posiadają pełną regulację wysokości oraz kąta otwarcia, a regulowana wysokość kolumny centralnej pozwala dostosować wysokość urządzenia do potrzeb użytkownika.

Dodatkowo, w zestawie znajdują się wymienne stópki-kolce przeznaczone do stosowania na miękkich podłożach oraz gumowe do stosowania na podłożach utwardzonych, takich jak pomosty czy nabrzeża. Dzięki temu wszystkiemu, statyw pozwala na stabilne użytkowanie praktycznie na każdym podłożu, niezależnie od ukształtowania terenu.
Całość utrzymana jest w kolorystyce czarno-czerwonej, którą wykończają logotypy naszej firmy.

Regulacja natężenia światła halogenu

Jest to opcja, pozwalająca na płynną regulację mocy świecenia halogenu. Dzięki niej z łatwością możemy dostosować natężenie światła halogenu do aktualnie panujących warunków na wodzie co znacząco usprawnia sterowanie oraz pracę z łodzią.

Nawigacyjne światła burtowe

Oświetlenie, pozwalające w nocy określić, którą burtą ustawiona jest do nas łódka. Opcja przydatna dla osób wywożących na duże odległości. Oświetlenie burtowe zawsz podłączane jest do świateł nawigacyjnych, dzięki czemu w razie konieczności można regulować jego natężenie.

Akumulatory żelowe

W naszej ofercie dostępne mamy również komplety akumulatorów o większej pojemności 6V 14Ah niż montowane standardowo. Można zamówić wymianę akumulatorów standardowych na większe bądź domówić dodatkowe pakiety.

Sygnalizacja otwarcia klap

Sygnalizacja poprzez zaświecenie diody LED, informująca nas kiedy została opróżniona dana komora zanętowa.

Złącze do ładowania akumulatorów

Złącze przeznaczone do ładowania akumulatorów wyjętych z łodzi. Jest to przejściówka pomiędzy akumulatorami a ładowarką sieciową dodawaną do łódki. Bez złącza, nie ma możliwości, aby naładować akumulatory znajdujące się poza łodzią.

Zaczep do wywozu zestawów

Zaczep do wywozu zestawów pozwala nam na wygodne podczepienie zestawu pod naszą łódkę i zdalne zrzucenie go w dowolnym miejscu. Zaczep i klapy spustowe działają niezależnie od siebie.

Twardy orzech do zgryzienia?

Wiele lat doświadczenia oraz współpracy z Państwem pozwoliło nam na poznanie najczęściej i najchętniej zamawianych konfiguracji.
Rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego też w zależności od nich stworzyliśmy dla Państwa 4 gotowe konfiguraracje łodzi Hunter 650 do wyboru.

Jeżeli nie sprostają one Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do skorzystania z formularza zamówieniowego, który umożliwi konfigurację łodzi od podstaw.

 

Dobry Start

Wariant Dobry Start, choć nadal w przystępnej cenie, jest bardzo bogato rozbudowaną wersją podstawową. Polecamy go nie tylko dla osób, które chcą posiadać solidną podstawę, ale również w przyszłości rozbudować swoją łódź o dodatkowe wyposażenie takie jak echosonda czy autopilot.

Komfortowy

Wariant Komfortowy, został stworzony głównie z myślą o osobach początkującyh. Solidna podstawa, rozbudowana o dobrej jakości echosondę oraz dodatkowy komplet akumulatorów pozwoli na pełne wykożystanie możliwości, jakie daje nam łódka zanętowa. Nie ma tu wyposażenia, które może okazać się zdędne dla początkujących użytkowników, jednak umożliwia późniejszą rozbudową.

Premium

Premium, jest to konfiguracja dla osób, które wiedzą czego oczekują od łodzi zanętowej. Oprócz echosondy, w zestawie znajdziemy również Autopilot z wbudowanym modułem GPS, który nie tylko pozwoli nam na zapisanie naszych ulubionych miejsc w pamięci urządzenia, ale również samodzielnie doprowadzi łódź do celu.

Wariant ten, jest najlepiej sprzedającą się konfiguracją, ponieważ posiada najlepszy stosunek ceny do jakości.

Platinium

Wariant Platinium, dedykowany dla najbardziej wymagających klietnów. Łódź doposażono między innymi w akumulatory litowo-jonowe, pozwalające na pokonanie dystansu wynoszącego ponad 40 kilometrów oraz aparaturę Taranis Q X7, oferującą stabilny zasięg na poziomie 500 metrów. Konfiguracja stworzona z myślą o klientach, którzy cenią najwyższą jakość oraz komfort użytkowania.

Hunter 650 jest to produkt wyprodukowany w Polsce, co gwarantuje bezproblemowy serwis w trakcie oraz po gwarancji.
Dla zainteresowanych wystawiamy fakturę VAT!

Osoby zainteresowane zakupem na raty, zapraszamy do kontaktu.

Zamówienia i Ceny

Każda łódka budowana jest pod indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji zależy od ilości zamówień. Aktualne ceny łodzi oraz opcje dodatkowe dostępne są do pobrania w wersji PDF oraz JPG. Zamówienia można składać poprzez formularz kontaktowy:

Pobierz cennik łodzi Hunter 650 z aktualnymi cenami klikając na powyższą ikonę.