Montaż echosondy

 

 

 

 

 


Oferujemy usługę montażu echosondy zakupionej w naszej firmie oraz dostarczonej przez klienta.

Urządzenia zakupione u nas, w łodziach naszej produkcji montujemy w cenie 100 zł. Koszt montażu echosondy dostarczonej przez klienta oscyluje w granicach 300- 400 zł, w zależności od stopnia skomplikowania zabudowy.

Montaż  obejmuje:

  • Instalację echosondy wewnątrz łodzi,
  • montaż oddzielnego zasilania echosondy poprzez umieszczenie dodatkowego akumulatora AGM 12V w łodzi,
  • montaż gniazda ładowania echosondy na zewnątrz łodzi,
  • montaż zdalnego włącznika pozwalającego na włączanie i wyłączanie echosondy z poziomu aparatury  (jeżeli aparatura posiada wystarczającą ilość kanałów).

 

         Jako profesjonalna firma, chcieliśmy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że bardzo często łodzie dostarczone przez klientów posiadają nieprawidłowo zbudowaną instalację elektryczną, która nawet przy poprawnym zamontowaniu echosondy będzie powodowała zakłócenia.

W przypadku stwierdzenia takiego faktu skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia, czy mamy wykonać instalację elektryczną w Państwa łodzi od nowa,  czy podłączyć  echosondę do istniejącej  instalacji, nie mogąc tym samym zagwarantować poprawnego działania urządzenia.

W związku z powyższym, montaż echosondy zakupionej w naszej firmie w łodzi innego producenta (lub wykonanej własnoręcznie) wyceniany jest indywidualnie, po wstępnej weryfikacji.

Problem ten nie występuje w łodziach od początku budowanych przez naszą firmę.